S.No.

Name

Branch

Year

Company name

Date

1

Mohit Arora

MBA

Final 2017

ICICI Pru,Life Noida

25/01/17

2

Vikas Rana

MBA

Final 2017

Cypress Money Company Dehradun

7/2/2017

3

Priyanka Joshi

MBA

Final 2017

Cypress Money Company Dehradun

7/2/2017

4

Pretti Gole

MBA

Final 2017

Cypress Money Company Dehradun

7/2/2017

5

Mansi Tyagi

MBA

Final 2017

Cypress Money Company Dehradun

7/2/2017

6

Madhu

B.Tech.(ECE)

Final 2017

HCL SEC-63 NOIDA

20/02/17

7

Abhishek Sheron

B.Tech.(ECE)

Final 2017

HCL SEC-63 NOIDA

20/02/17

8

Shubham Choudhary

B.Tech.(ECE)

Final 2017

HCL SEC-63 NOIDA

20/02/17

9

Mohit Arora

MBA

Final 2017

Acelerar Technologies Noida

23/2/17

10

Monica Yadav

B.Tech.(ECE)

Final 2017

Bhilwara Infotechnologies ltd Gurgaon

10/3/2017

11

Chirag Chaudhary

B.Tech.(CSE)

Final 2017

CMS IT LTD(Campus Drive) Delhi

23/03/17

12

Namarata Srivastava

B.Tech.(ECE)

Final 2017

Pompeii Tech pvt ltd.

29/03/17

13

Anoop Pratap Singh

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

14

Sarrabh Saini

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

15

Adarsh Tyagi

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

16

Akshay Rathi

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

17

Abhishek Pathak

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

18

Nikhil Chikara

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

19

Aman Mishra

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

20

Pankaj Yadav

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

21

Oshiyan Tomar

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

5/4/2017

22

Deepak Chaudhary

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

17/4/2017

23

Aashish Kumar

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

17/4/2017

24

Pankaj Kumar

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

17/4/2017

25

Prabhat Pandey

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

17/4/2017

26

Deependra

B.Tech.(ME)

Final 2017

Office care ltd.(Utility power tech) Delhi

17/4/2017

 

S.No.

NAME

BRANCH

YEAR

COMPANY

REMARK

DATE

1

DIKSHA SINGH

B.Tech(CSE)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

2

PRINCE TYAGI

B.Tech(CSE)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

3

RISHABH GUPTA

B.Tech(CSE)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

4

SHRISH ARYA

B.Tech(CSE)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

5

UTSAV SINGH

B.Tech(CSE)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

6

RAHUL CHAURASIA

B.Tech(EC)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

7

SHIVAM JAIN

B.Tech(EC)

2017

PINGA SOLUTIONS

round 2(company)

13/04/17

8

POOJA TYAGI

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

9

PRINCE TYAGI

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

10

RAHUL YADAV

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

11

RISHABH GUPTA

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

12

SHREYA KUMAR SRIVASTAVA

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

13

SHUBHAM DWIVEDI

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

14

UTSAV SINGH

B.Tech(CSE)

2017

Teramatrix Technologies 

 (Assignment)Company

17/04/17

15

GAJENDRA SINGH

B.Tech(ME)

2017

Kaiser Appliances

Company Hr

20/04/17

16

SHARAD KUMAR PANDEY

B.Tech(ME)

2017

Kaiser Appliances

Company Hr

20/04/17

17

ADITYA NARAYAN PANDEY

B.Tech(ME)

2017

Kaiser Appliances

Company Hr

20/04/17

18

SHASHANK BHARDWAJ

B.Tech(ME)

2017

CAPTAIN TRACTORS

Company Hr

21/04/17